Cene najema parcel v 2018 (EUR)

Cene veljajo na dan. Skupna cena na dan = št. oseb na dan + (cena na otroka) + cena najema parcele na dan + cena bivanja za hišnega ljubljenčka (po potrebi).

30.03.-24.05.
09.09.-27.10.
25.05.-28.06.
19.08.-01.09.
29.06.-19.07.20.07.-18.08.02.09.-08.09.
OSEBA/DAN: STAROST 12 LET IN VEČ5,707,609,5010,306,20
OTROK /DAN: STAROST 0-3.99 LET0,000,000,000,000,00
OTROK /DAN: STAROST 4-11,99 LET0,000,005,406,000,00
PARCELA / DAN: LUXURY MARE26,0032,8040,0041,1027,80
PARCELA / DAN: PREMIUM MARE22,6028,4032,3034,9024,10
PARCELA / DAN: COMFORT MARE19,8024,8027,6029,8021,10
PARCELA / DAN: COMFORT18,2022,8025,0027,0019,40
KAMP ENOTA BREZ ELEKTRIKO / DAN8,4010,5012,0013,309,00
HIŠNI LJUBLJENČEK / DAN3,604,204,605,003,80

Več informacij o ceni parcel

Cene spodaj so naše standardne polne cene in ne vključujejo posebnih ponudb ali popustov. Preverite naše posebne ponudbe za kamp oz. izberite želeni termin na koledarčku pri rezervaciji, tako da boste videli najboljše in posodobljene cene bivanja pri nas! Če pri rezervaciji in razpoložljivosti potrebujete dodatne informacije, stopite v stik z Valamarjevim rezervacijskim centrom.

Splošni pogoji rezervacije ›

Cene najema mobilnih hišk v 2018 (EUR)

Cene veljajo za najem mobilne hiške na dan.

Izberite želeni termin na koledarčku pri rezervaciji, tako da boste videli najboljše in posodobljene cene bivanja pri nas!

Če pri rezervaciji in razpoložljivosti potrebujete dodatne informacije, stopite v stik z Valamarjevim rezervacijskim centrom.

Splošni pogoji rezervacije ›

Pregled mobilnih hišk:

Mobilna hišicaPovršinaOpis
COMFORT24 m²klimatizirano, terasa, kuhinja in dnevna soba, kopalnica z velikom tuš kabinom, spalnica in otroška soba z dve postelji
PREMIUM32 m²spalnica s francosko posteljo, otroška spalnica z ločenima ležiščema dimenzij 80 x 200 cm, dnevna soba z zložljivim kavčem in SAT TV-jem, dve kopalnici s tušem, brezplačen brezžični internet, klima, sef

Če z vami v mobilni hiški bivata do največ 2 hišna ljubljenčka, mobilno hiško zaračunamo po ceni dnevnega najema, hišne ljubljenčke pa zaračunamo po veljavnih cenah, ki so navedene v ceniku kampiranja.

Naj bo vaš karavan pripravljen takoj ob odprtju kampa!